- 6-A -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koşş ! NickLer ßurda !

3 posters

Koşş ! NickLer ßurda ! Empty Koşş ! NickLer ßurda !

Mesaj  Cana[N]essa<3 C.tesi Mayıs 09, 2009 5:27 pm

sewmeK saçaK aLtına sıĞınan qöçmen KuşunKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivkaR taneCiKLeRi aRasında uçuşan ßeYaz tüYünü qöReßiLmeKtiR. .

ne eLßiseLeR qöRdümKoşş ! NickLer ßurda ! Smiliviçinde adam yoK;ne adamLaR qöRdümKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivüzeRinde eLßise yok !!

sen ßana ışık weRKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivßwnde fiLiz çook. .kökLeRim içimde qizLidiR; qeLen qeçenKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivaçan soRanKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivßeRe ßudak yok. .

aRDıma Düşen ßeni qöReßiLeCeK misin?Daha YüzümdeKi ßeni tanıYamazKen..!

qeL desem qeLiR misin?kendinCe..tekRaR sew desem seweR misin?kendinCe..

heR ne kadR uzatsamDa eLLeRimi son çaRe YokLuquna iDama mahkum çaResizLiqim ceLLaDım oLDu. .

aYakta hisLeRimKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivdiLimde düğümLeR. .söz qeçmioR kiKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivKendine . .

hanqi deniz neReYe döKüLüyoR ßanane!. . ßen içinde ßoquLuRken. .

bende sana yetecek ben kalmadı !!!!!!!!!

deqmezmiş hiç uqRaşmaYa..ßu kez mecaLim yoq hiçKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivdaYanmaYa. .!

Kasmaz beni su gönüllerin sahte sewgisiKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivasıl koyan deqer werdiklerimin s..tir olup gitmesi !!

İnsanoğlu hayatta o kadar acı çeker kiKoşş ! NickLer ßurda ! Smiliv canlılar arasında yalnız oKoşş ! NickLer ßurda ! Smiliv gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır...

olmadığım biri için sevilmektense kendim olduğum için nefret edilmeyi tercih ederim

hep inandım. .inandımKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivama koRktum!çünKü ßiLiyoRm ;sewmeK sewiLmeK ßana qöRe diiL!sana qöRede diiL. .ne sen hakettin ne ben. .suçLuYuz!

dizLeRim titReR sen qöRününCeKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivhani o qeLişin war ya;akLımdan çıkmaz ßütün ömRümCeKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivo çapKın qüLüşün waR ya…

ßeni YakaLamaK mı istiosn?Koş o zaman . . !!!

seni iLk qöRdüqüm anda wuRuLmuştumKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivneYdi seni bana çeken?qaLiba unutmuşum.beLki anLamLı qözLeRin weya duRuşun!biLmiyoRum beni sewiyor musun?

But It's Time To Face The TruthKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivI Will Never Be With YoU
(ama gercekle yuzlesmenin tam zamanı ben asla seninle olmayacagim)

senin marka olduqun yere etiketi ben koyarım !!!

cenneT sewDiĞinin YanıdıR . .

qeLişLerin qidişiLeRi öLümdü YüReqime.Koşş ! NickLer ßurda ! SmilivoYsa hasRetim qeLeceqin qüneYdi . .wazqeçTim artık qeLme istemem . .

unuturum sandım zamana bırakıncaKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivseni nasıl sewdiqimi . .ama buqün yine söylüyorum hep aynıKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivhep aynı şmdi . .

bilmem anlar mısın;o senin bir anının benim ömrüm olduqunuKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivne çok sewildiqini we artık çok geç olduqunu ..!!

oYuncakLaRı ßıRakıp YüRekLeRLe oYnaYaLıKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivOyunLaRın adı aşk oLdu . .

iNSANLAR VARDIR SEVGiYE LAYIKTIR ! iNSANLAR VARDIR SEVGiNiN EN YÜCESiNi VERSENDE ASAGLIKTIR ...!

3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen kendini 10 kuruşluk hissedermiş şimdi aynaya bak ve o 3 kuruşluk suratına tükür..

Lanet oLsn snaKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivLanet oLsn qözLeRineKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivLanet oLsn ßnaKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivLanet oLsn ßnm zawaLLı kaLßime . . !!

NE AŞKLAR VARDIR KİMBİLİRKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivYAŞANMAYI BEKLEYEN....NE AŞIKLAR VARDIR KİMBİLİRKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivYAŞADIKLARINAKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivYAŞAYACAKLARINA NEFRET EDEN

qüneşin kızıLca kıYametine çataRKoşş ! NickLer ßurda ! SmilivkuRuYan umut daLLaRım . . !!

YALANLARINIZ GÜZEL İNANMASI ZEVKLİ !!

KALBİMİ KIRMA BİRGÜN KIRILICAK NASILSA…!!

iÇimdeki sensizLiĞi sen başLatıRKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivsen bitiRiRsin. .akLımda köR başLanqıÇLaRKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivhepsinde senden biRşeY waR. .!!

nasıL unuturum o qüLüsünü..

ben senin için burda yanarken.... sen kimbilir nerede üşüyorsun....

gєℓмє уαηıмα; ѕєη вαѕкαѕιηKoşş ! NickLer ßurda ! Smiliv вєη вαѕкα..!

вιя тєк ѕηι вηα çк gя∂ü ∂üηуα..!

вєℓкı мαѕαℓℓαяιηKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivмυtℓυ ѕσηℓαяιη єtкιѕιη∂єу∂мKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivнαℓα! αмα göямєz∂єи gєℓ∂м нρKoşş ! NickLer ßurda ! Smiliv вıℓєи вıℓя α¢ιtя gєя¢єк . .

bİr romandIn okuyUpta bitİremediqimKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivbir hayaldin yalvarıp ta hükmedemediqimKoşş ! NickLer ßurda ! Smilivbir sendin merhaba diyipte elvda diyemediqim.tek bildiqim war oda seni çok öslediqim..
Cana[N]essa<3
Cana[N]essa<3
Moderatör
Moderatör

Koşş ! NickLer ßurda ! Empty Geri: Koşş ! NickLer ßurda !

Mesaj  ilter16 Salı Mayıs 12, 2009 4:53 pm

gzl
ilter16
ilter16
Admin
Admin

Koşş ! NickLer ßurda ! Empty Geri: Koşş ! NickLer ßurda !

Mesaj  ultrAslan.alice Cuma Haz. 19, 2009 4:35 pm

way!
bu konuyu nası görmemişim.. XS
süperler! p. için tşk (:
ultrAslan.alice
ultrAslan.alice
Admin
Admin

http://merkez6a.yetkinforum.com