- 6-A -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CinLerin 0yunu

CinLerin 0yunu Empty CinLerin 0yunu

Mesaj  Cana[N]essa<3 Salı Mayıs 19, 2009 3:02 pm

Merhaba ben 18 yaşında bir gencim. Küçüklüğümden beri bana oyun oynayan varlıklardan çekmedim kalmadı. Sürekli başıma belelar açıyorlar aksaklıklar yanlışlıklar yaptırıyorlar.
Ben fazla konuşmayan sakin yalnızlığı seven birisiyim. Fakat korkuları ve gizemlilikleride severim. Cinlerle karşılaşmak istiyordum, neden bana bunca yıldır eziyet ettiriyodunuz diye sormak istiyordum. Evet cinlerdi bunları yapan, biliyordum çünki çoğunlukla rüyama giriyorlardı ve hep diyorlardı bana; 'nasıl oyunum u beğendinmi?' gibisinden konuşuyorlardı rüyamda.
Bir gece uyanmıştım ve ışıkları yakmadan lavaboya gitmiştim. Birşeyler farklıydı hissediyordum bunu. Tm yatağıma yatmıştım ki birşey bana dokundu ve ardından bir ses bana; 'işte geldim sor bakalım ne soracaksan dedi'
ben döndüm ve onun dehşet verici yüzünü gördüm cin olduğunu anlamıştım. Biraz duraksamadan sonra korkmuyordum bunu cinede hissetttirmiştim neden? dedim cine bana bunca yıl peşimi bırakmıyorsun diye ve bana dedi ki; 'ewet dediğin doğru senin peşini bırakmıyorum çünki, seni yanıma alacağım dedi' biraz ürksemde tabii yalanda sölemezdi bir cin, sevinmiştim gizemli olaylar başlıyor diye ona beni nezaman yanına alacağını sordum; ' az kaldı senin gibileri fazla yaşşamaz dedi'. Ha ben öle iyi biriside değilimdir, kötüyü düşünür onu yapmaya çalışırım eğer bir olayda gizemlilik var ise ölümü hiçe sayar giderim. Neyse fazla uzatmayayım, şimdi cinin gelip beni alacağı günü bekliyorum.
Very Happy
Cana[N]essa<3
Cana[N]essa<3
Moderatör
Moderatör