- 6-A -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Okul 2 [Mary Alice Brandon]

2 posters

Yeni Okul 2  [Mary Alice Brandon] Empty Yeni Okul 2 [Mary Alice Brandon]

Mesaj  ultrAslan.alice Salı Haz. 02, 2009 8:10 pm

Akşam eve dönerken çok düşünceliydim. Hava biraz yağmurluydu. Ama çok az. Önüme bakarak yürüyordum. Kendimi Jasper Hale ile ilgili düşünceler arasında buldum. Dersteki bakışı gözümün önünden hiç gitmiyordu. Bir an fark ettim ki evin önündeyim. Kapıyı çaldım. Açan olmadı. Anahtarı çıkarıp eve girdim. Üzerimde bir halsizlik vardı. Yukarı çıktım. Camdan dışarı baktım. Odamın manzarası güzeldi. Ön bahçe. Hiçbir zaman araba geçmeyen yola bakan ön bahçe. Sessiz bi şehirdi Forks. Bu yüzden seviyordum burayı. Kendimi yatağa attım. Bir kaç kez yutkundum ve birşey fark ettim. Boğazım yanıyordu. Öğlen hızlıca içtiğim kolanın etkisiyle yanıyordu. Gözlerim kapandı
Ellerim yanıyordu. Hissediyordum, damarlarımda hızlıca sıcak ve yakıcı birşey geziyordu. Zehir gibiydi. Zehir gibi yakıcı. Ve elimden tuttu. Sessizce kulağıma fısıldadı;
-Korkma.
O an gözlerine kenetlendim. Beni kendine mühürlemiş gibiydi. Gözlerine bakarken içim huzurla doldu. Beni hipnoz etmiş gibiydi. Sadece kollarının arasındaydım. Tam önümüzden bir dağ ceylanı geçti. Sonra kendimi bir an boşlukta buldum. Şimdi hızlıca dağ ceylanının ardından koşuyordu.

Ter içinde uyandım. Çok hızlı nefes alıyordum. O ilk kez rüyama girmişti. Başımın döndüğünü hissettim ve yastığa düştüm. Gördüğüm bu saçma rüyayı düşünüyordum. Kollarının arasında olduğum O muydu? Yoksa ruhu mu ? Peki ya damarlarımda dolaşan? Onu gerçekten kendimde hissettim. "O"nu ise kalbimde..

GELİCEK Smile
ultrAslan.alice
ultrAslan.alice
Admin
Admin

http://merkez6a.yetkinforum.com

Yeni Okul 2  [Mary Alice Brandon] Empty Geri: Yeni Okul 2 [Mary Alice Brandon]

Mesaj  Princess.Of.Darkness Çarş. Haz. 03, 2009 8:11 am

Paylaşım İçin Tşkkk..Cnmm..Çok Güzel Olmuş Very Happy
Princess.Of.Darkness
Princess.Of.Darkness
Moderatör